Ghost in the Shell Online: Cyberpunkowy FPS w 2015 roku w Europie

08.04.2015 o godzinie 13:15 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry do pobraniaFPS

Ghost in the Shell Online

Ghost in the Shell Online

O franczyzie Ghost in the Shell zrobiło się ostatnio całkiem głośno. Czy to za sprawą zapowiadanej adaptacji kinowej, czy dzięki nowinkom z koreańskiego rynku gamingowego – wychodzi na jedno: kto nie widział jeszcze anime z 1995 roku, powinien szybko nadrobić zaległości. Wydawca Nexon America ogłosił już oficjalnie – nadchodzi FPS Ghost in the Shell Online.

Kiedy dokładnie gracze z regionu europejskiego będą mogli dołączyć do walk w shooterze free-to-play, tego jeszcze nie wiadomo. Jeżeli jednak jesteście fanami serii, to pewnie cieszy was informacja o tym, że dostępność przeznaczonej na PC gierki nie ograniczy się tylko do Koreii Południowej. Jeżeli wierzyć zapewnieniom Nexon America, to jeszcze w 2015 roku o możliwościach Ghost in the Shell Online przekonają się gracze z Europy, Wielkiej Brytanii, Australii, Ameryki Południowej i USA.

Co jeszcze wiemy o cyberpunkowym tytule? Akcja gry ma być osadzona w realiach powiązanych bezpośrednio z fabułą Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Do dyspozycji graczy będzie dostępna zarówno rozgrywka w trybie PvP jak i PvE.

Kiedy do wiadomości zostanie podanych więcej szczegółowych informacji – damy wam znać.

Źródło: Eurogamer, Nexon Twitter

Gry do pobrania, FPS, Science-Fiction
Typ:
Gry do pobrania
16latPolecamy:
od 16 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Ghost in the Shell Online Tags
  • Ghost in the Shell Online